KONTAKT

BSC är en fullservicebyrå inom event, konferens, resor och nöjen. Vi tar fram kreativa förslag, hanterar eventen och ger service på toppnivå.
Grundat 1987, så en av Sveriges mest rutinerade partners. Oms. 45 MSEK (2017).

Tel: +46 (0)8-702 00 70

Email: info@bsc.se

 

Fax: 08-702 18 20
Office hours: mon – fri 8:30 – 5 pm local time

BSC BUSINESS SERVICE CLUB AB

Box 5148
121 17 Johanneshov
Stockholm, Sweden
Visiting: Arenavägen 47, Globen, Stockholm Sweden

Org.nr: 556643-9518
Bankgiro: 5652-2154
Swish: 1232084622

www.bsc.se

BSC TRAVEL AB

Box 5148
121 17 Johanneshov
Stockholm, Sweden
Visiting: Arenavägen 47, Globen, Stockholm Sweden

Org.nr: 559012-0043
Bankgiro: 445-5085

www.bsctravel.se

EXPRESSFÖRFRÅGAN
Hur kan vi hjälpa dig?
 

 
 
 

Amanda Niva

Meeting Coordinator
Tel: +46 (0)8-442 19 78

E-post: amanda.niva@bsc.se

 

Anna Palmquist

Accounting

E-post: anna.palmquist@bsc.se

 

Annika Duckmark

Key Account Manager
Tel: +46 (0)8-442 19 75

E-post: annika.duckmark@bsc.se

 

Annika Sandberg

Event Hostess

 

Cassandra Forseth Purshock

Event Hostess

 

Charlotte Thörn

Meeting Coordinator
Tel: +46 (0)8-442 19 76

E-post: charlotte.thorn@bsc.se

 

Emelie Hagström

Meeting coordinator
Tel: +46 (0)8-702 00 70

E-post: emelie.hagstrom@bsc.se

 

Eszter Lazar

Head of BSC Travel & Special Event
Tel: +46 (0)8-442 19 77

E-post: eszter.lazar@bsc.se

 

Kajsa Sten

Event Hostess

 

Kerstin Öhman

Head of Marketing, Key Account Manager, Owner
Tel: +46 (0)8-442 19 72

E-post: kerstin.ohman@bsc.se

 

Lotta Blomster

Head of Hospitality & Finance
Tel: +46 (0)8-442 19 73

E-post: lotta.blomster@bsc.se

 

Maria Park

CEO/VD
Tel: +46 (0)8-702 00 70

E-post: maria.park@bsc.se

 

Moa Danielsdotter

Event Hostess

 

Pernilla Junblad

Meeting coordinator
Tel: +46 (0)8-442 19 84

E-post: pernilla.junblad@bsc.se

 

Petra Kjellsson

Meeting Coordinator
+46 (0)8-442 19 47

E-post: petra.kjellsson@bsc.se

 

Sofia Torbjörnsdotter

Event Hostess