KONTAKT

BSC är en fullservicebyrå inom event, konferens, resor och nöjen. Vi tar fram kreativa förslag, hanterar eventen och ger service på toppnivå.
Grundat 1987, så en av Sveriges mest rutinerade partners. Oms. 45 MSEK (2017).

Tel: +46 (0)8-702 00 70

Email: info@bsc.se

 

Fax: 08-702 18 20
Office hours: mon – fri 8:30 – 5 pm local time

BSC BUSINESS SERVICE CLUB AB

Box 5148
121 17 Johanneshov
Stockholm, Sweden
Visiting: Arenavägen 47, Globen, Stockholm Sweden

Org.nr: 556643-9518
Bankgiro: 5652-2154
Swish: 1232084622

www.bsc.se

BSC TRAVEL AB

Box 5148
121 17 Johanneshov
Stockholm, Sweden
Visiting: Arenavägen 47, Globen, Stockholm Sweden

Org.nr: 559012-0043
Bankgiro: 445-5085
Swish: 1236274401

www.bsctravel.se

EXPRESSFÖRFRÅGAN
Hur kan vi hjälpa dig?
 

 
 
 

Amanda Niva

Meeting Coordinator
Tel: +46 (0)8-442 19 78

E-post: amanda.niva@bsc.se

 

Annika Duckmark

Key Account Manager
Tel: +46 (0)8-442 19 75

E-post: annika.duckmark@bsc.se

 

Charlotte Thörn

Meeting Coordinator
Tel: +46 (0)8-442 19 76

E-post: charlotte.thorn@bsc.se

 

Emelie Hagström

Meeting coordinator
Tel: +46 (0)8-702 00 70

E-post: emelie.hagstrom@bsc.se

 

Emmy Vedin

Event Hostess

 

Eszter Lazar

Head of BSC Travel | Event Project Manager
Tel: +46 (0)8-442 19 77

E-post: eszter.lazar@bsc.se

 

Johan Enberg

Senior Event Project Manager
Tel: +46 (0)8-442 19 81

E-post: johan.enberg@bsc.se

 

Julia Löfgren

Event Hostess

 

Kajsa Sten

Event Hostess

 

Kerstin Öhman

Head of Marketing, Key Account Manager, Owner
Tel: +46 (0)8-442 19 72

E-post: kerstin.ohman@bsc.se

 

Lotta Blomster

Head of Hospitality & Finance
Tel: +46 (0)8-442 19 73

E-post: lotta.blomster@bsc.se

 

Maria Park

CEO/VD
Tel: +46 (0)8-702 00 70

E-post: maria.park@bsc.se

 

Nancy Führ

Incoming/DMC
Tel: +46 (0)8-442 19 82

E-post: nancy.fuhr@bsc.se

 

Pernilla Junblad

Event Project Manager
Tel: +46 (0)8-442 19 84

E-post: pernilla.junblad@bsc.se

 

Petra Kjellsson

Meeting Coordinator
+46 (0)8-442 19 47

E-post: petra.kjellsson@bsc.se

 

Sofia Gembel

Event Assistant
Tel: +46 (0)8-442 19 87

E-post: sofia.gembel@bsc.se